• +90 (216) 632 00 39

Yedekleme Çözümleri

Yük Dengeleme Hizmeti

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme günümüz işletmelerin genellikle göz ardı ettikleri ancak sorun anında paha biçilemeyen IT gereksinimlerinden birisidir. Günümüzde bir çok işletme ihtiyacı IT sistemleri üzerinde karşılanıyorken bu sistemlerin olası problemlere karşı hazırlıklı olması kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Bu noktada sizlere güvenli ve yüksek kapasiteli yedekleme çözümleri sunuyoruz. İster bizim veri merkezimizde barınsın, isterse kendi lokasyonunuzdaki sistem odasında barınıyor olsun, her türlü IT altyapınızın yedekleme işlemlerini bizim ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekliliğin yüksek önem arz ettiği projelerde yedeklilik sağladığı gibi yüksek ziyaretçi/kullanıcıya sahip projelerde birden fazla sunucunun kaynaklarını bir bütün olarak kullanmanıza olanak sağlar.

Ücretlendirme, sunucularınızın bize ait veri merkezinde bulunması durumunda ziyaretçi sayısına göre, bize ait olmayan veri merkezlerinde olduğunda ziyaretçi sayısı ve trafik kullanımına göre ücretlendirilmektedir.

Aktif, aktif yük dengelemede, sunucularınız işlemleri eşit şekilde paylaşarak çalışırken, aktif, pasif yük dengelemede pasif sunucularınızdan biri sadece aktif sunucularınızdan birinin erişilemez olduğu durumlarda çalışır.

Yük dengeleme hizmetine geçiş planlaması ve projelendirme ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır. Yük dengeleme de gerekli olabilecek yazılımsal düzenlemeler ise müşterilerimizin sorumluluğunda olacaktır.

Toplam yük dengeleme kapasitemiz 40 Gigabit olup, bu kapasite ihtiyaç halinde arttırılabilmektedir.

Yedekleme Çözümleri

Powered by WHMCompleteSolution

Copyright © 2024 Vbilisim.com. Tüm Hakları Saklıdır